ADVANTIS MEDICAL

O nás

Advantis Medical s.r.o. je nestátní zařízení poskytující domácí zdravotní péči. Cílem našich služeb je pomoc, podpora a péče o osoby se sníženou soběstačností, zejména pomoc seniorům a osobám se zdravotním omezením. Služba se snaží o zachování důstojného života klientů i za nepříznivé zdravotní či sociální situace. Našim klientům nabízíme možnost „stonat doma“ a udržet si tak vazby na své přirozené prostředí. Spolupracujeme  s většinou Pražských nemocnic a zdravotnických zařízení, dále  i s řadou ordinací praktických lékařů v Praze a nejbližším okolí (Praha – Východ, Praha – Západ). Naše společnost také působí v Libereckém kraji, Karlovarském kraji, Plzeňském kraji a Jihomoravském kraji, Středočeském kraji, Jihočeském kraji, Kraji Vysočina a v Pardubickém kraji.

0 +
ošetřených pacientů
0
Více než 20 poboček po ČR

Akreditace SAK

0
27 let zkušeností Jednatelky s domácí péčí
24/ 0
Poskytujeme péči opravu 24 hod 7 dní v týdnu

Náš tým

Náš tým se skládá z kvalifikovaných zdravotních sester většinou s praxí z prestižních klinik, nemocnicí či s praxí z domácí péče. Naše sestry denně prokazují nejen svou vysokou odbornost ale i lidský přístup. Vzhledem ke stoupajícímu počtu pacientů náš tým neustále rozšiřujeme.

Historie

2015

V roce 2015 začíná naše cesta první pobočkou v hlavním městě Praze.

2017

V roce 2017 se naše péče rozvíjí do Středočeského kraje na Prahu – Východ

2018

V roce 2018 se rozšiřujeme do Plzeňského kraje – Klatovy, Libereckého kraje – Česká Lípa a pokračujeme v rozvoji péče na území Středních Čech – Praze – Západ.

2019

V roce 2019 Otevíráme první pobočku v Jihomoravském kraji – ve Znojmě

2020

Rok 2020 připojuje novou pobočku ve Středních Čechách, konkrétně v Příbrami.

2021

V roce 2021 se naše společnost dále rozvíjí a otevíráme první pobočku v Jihočeském kraji – Českých Budějovicích, první pobočku v Karlovarském kraji – Cheb a další pobočku ve Středočeském kraji – na Mělníku. Mělník je pro nás již 10. pobočka. Taktéž se v tomto roce povedlo získat certifikát o akreditaci od nejprestižnější organizace v ČR – SAK (Spojená akreditační komise).

2022

V roce 2022 se společnost dále rozvíjí, nově v kraji Vysočina – Jihlavě, dále v Libereckém kraji, a to v Jablonci nad Nisou a Semilech.

2023

V roce 2023 otevíráme své další pobočky v Jihomoravském kraji, konkrétně v Ivančicích a Kuřimi, abychom dokázali pomoci všem pacientům napřič okresem Brno – venkov. Dále otevíráme další péči v Plzeňském kraji, okrese Plzeň – Jih.

2024

Rok 2024 se teprve rozjíždí, ale již nyní jsme otevřeli pobočky v Pardubickém kraji – Pardubicích, Svitavách a Chrudimi. Taktéž otevíráme svou 20. pobočku v ČR – Okres Liberec ve stejnojmenném kraji. Dalších výzev se nebojíme neboť naši práci vnímáme jako poslání, které přináší nutnou pomoc našim klientům a jejich rodinám…