ADVANTIS MEDICAL

Nabídka služeb

Co je to domácí zdravotní péče?

Je to způsob jak zajistit Vám i vašim blízkým ošetřování ve vašem přirozeném domácím prostředí. Tuto péči vykonávají zkušené zdravotní sestry, které při své práci využívají právě pozitivního vlivu domácího prostředí při vašem uzdravování.

Advantis Medical služby - domácí zdravotní péče

Pro koho je tento typ péče vhodný?

Ošetřování nemocných doma jsme schopni zajistit prostřednictvím našich neonatologických sester i pro nejmenší pacienty. Staráme se o nemocné se širokým spektrem diagnóz – máme v péči pacienty i na umělé domácí plicní ventilaci nebo pacienty s peritoneální dialýzou.

Co vše zdravotní sestry zajišťují?

Pokud je péče indikována praktickým lékařem nebo ošetřujícím lékařem po propuštění z nemocnice, je péče hrazena
z veřejného zdravotního pojištění. Advantis Medical s.r.o. má uzavřeny smluvní vztahy s většinou zdravotních pojišťoven.

Uvedené služby a služby individuální poskytujeme i za přímou úhradu klienta. Podrobné informace vám sdělí vaše regionální vrchní sestra, nebo nás můžete kontaktovat pomocí formuláře níže.

Dohled nad zdravotním stavem klienta
Péče o invazivní vstupy
Přípravu a podávání léků (včetně aplikace inzulínu nebo nízkomolekulárních antikoagulancií)
Lokální ošetření dle ordinace lékaře
Podávání parenterální a enterální výživy
Kontrolu fyziologických funkcí – měření krevního tlaku, pulsu, teploty
Orientační kontrolu glykémie a INR
Ošetřovatelskou rehabilitaci a edukaci pacienta
Peritoneální dialýzu
Umělou domácí plicní ventilaci

Kontaktní formulář

V případě, že vyplňujete kontaktní formulář na našem webu, zpracováváme Vaše osobní údaje. Především Vaše jméno a kontaktní email, který slouží pouze nám pro doručení odpovědi na Váš dotaz.

Všechny informace o zpracovávání osobních údajů zadaných a sledovaných při používání portálu www.advantismedical.cz najdete na tomto odkazu v samostatném článku GDPR.