ADVANTIS MEDICAL

Reference našich spokojených klientů

Advantis Medical Logo

Miloš P.

Vážená paní B., chtěl bych poděkovat za péči, kterou Advantis Medical věnuje manželce, zotavující se z komplikovaného průběhu rekonvalescence po operaci slinivky břišní. Pravidelně k nám zajíždí sestra Veronika. Jsme s ní velmi spokojeni. Je to profesionál, je spolehlivá, vstřícná, pečlivá a velmi dobře se s ní jedná. Volal jsem jí i v pozdních odpoledních hodinách, abych se poradil, jak realizovat požadavky praktické lékařky. Vždy jsme našli řešení. Máte výborný tým. S pozdravem Miloš P.

Advantis Medical Logo

Jana S., Žihobce

Chtěla bych poděkovat sestřičkám Radce, Jarče, Daniele a Katce za jejich profesionální a lidský přístup při ošetřování mého manžela Ervína. Obzvláště bych poděkovala sestřičce Radce, která k mému manželovi jezdila v jeho posledních dnech denně. Děkuji a jsem ráda, že tady jste. Velká poklona před vaší prací.

Advantis Medical Logo

Josef F.

Krásný podvečer paní vrchní sestro. Od 2.4.2022 jsem váš pacient. Trpím chronickou žilní nedostatečností, díky tomu (i když nejenom) mám na dolních končetinách rozsáhlé defekty (především na levé noze). Při vyšetření na kožní klinice ve FN Plzeň Bory byla zahájena léčba, která ale vyžaduje každý den (včetně sobot a nedělí) ošetření nohou a jejich převázání. Ve zprávě z FN Bory byla požádána moje praktická lékařka o objednání této služby u vás. Jsou to tedy již dva měsíce, co k nám jezdí vaše kolegyně den co den (navíc můj pětaosmdesátiletý otec má diabetickou nohu, která rovněž vyžaduje převazy každý den, takže sestřičky nás ošetřují oba). Nejčastěji k nám jezdí dvě vaše zaměstnankyně, paní Alena F. a paní Jana Z. Tolik na úvod a teď to hlavní, proč Vám píšu. Chci vyjádřit moje obrovské uznání a poděkování, můj nekonečný obdiv nad prací Vašich kolegyň. Jejich profesionalita a zkušenosti jsou patrné na první pohled. Člověk by musel být slepý a hluchý, aby to nepoznal. Dělají vaší "firmě" skvělé jméno! Ještě ale o stupeň výš, než vlastní průběh všech převazů je to, že ony dvě mi opravily duši. Víte když jsem jel z té nemocnice, byl jsem na tom psychicky hodně špatně (prognóza nejistá, léčba může trvat klidně rok.....). Ale Vaše kolegyňky vždycky přijeli a do teď přijíždí plné optimismu a dobré nálady. Určitě mají také svá trápení, pracovní či v osobním životě, ale znát to na sobě nedávají. V prvních dnech ošetřování mi to nepopsatelně pomohlo, měl jsem hodně černé myšlenky. Nemůžu jim to nijak oplatit ani vynahradit, rozhodl jsem se proto, že alespoň touto formou vyjádřím svůj vděk a veliké DÍKY!!! S úctou a pozdravem Josef F. P.S. Veliké díky vzkazuje i můj otec

Advantis Medical Logo

Hana a Jan R.

Dnes chceme touto cestou zaslat velkou pochvalu Vaší zaměstnankyni Lence P. za profesionální přístup k nám pacientům. Je velice obětavá a vždy dokáže vykouzlit úsměv na našich tvářích. Jsme přesvědčeni o tom, že skvěle reprezentuje Vaší firmu. Je to zkrátka sestřička na svém místě.

Advantis Medical Logo

František N.

Rád bych poděkoval sestřičkám z Advantis Medical Praha, pobočka Znojmo, konkrétně p. Daniele a sl. Nikole, které o mne pečovaly po výměně kyčelního kloubu. Nejde jen o rehabilitaci, ale i o rady, jak cvičit a ošetřovat jizvu po operaci. Také o vlídné a povzbuzující slovo, které nás starší potěší a pohladí po duši. Ještě jednou vřelé díky.

Advantis Medical Logo

Věra K.

Dobrý den. Chtěla bych tímto poděkovat sestřičce Ivaně Valentové za péči o mojí maminku. Po operaci stehenní kosti byla ležící s dekubity ve velmi špatném stavu. Odbornou péčí a lidským přístupem za několik měsíců dokázala maminku vrátit zpět do života. Někdy nestačí jen odborná péče, staří potřebují kolem sebe pohodu klid, pohovořit s dobrým srdcem, předávat kapky zdraví. Za to si sestřička zaslouží velké poděkování. Děkuji vrchní sestře p. Blahnové a celému týmu Advantis Medical za péči. S pozdravem Věra K.

Advantis Medical Logo

Andrea Š.

Dobrý den, chtěla bych pochválit sestřičku Markétu L. Je s ní skvělá spolupráce, má vstřícný a láskyplný přístup k pacientům. Je to taková spojka mezi pacienty a naší ambulancí. Přála bych Vám více takových sestřiček. Děkujeme za spolupráci. Za poradnu chronických ran Andrea Š.

Advantis Medical Logo

Martina Ch.

Dobrý den, paní V. dovolte mi, abych Vám a celému teamu Advantis Medical Praha-Východ poděkovala za péči o moji maminku Janu B. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou nezištně pomáhat. Neskutečně jsem Vám vděčná za to, jak jste se snažila mamince pomoci v její nelehké životní situaci. Za celou dobu, kdy jste o maminku pečovaly, se ze sestřiček staly i kamarádky, které potěší nejen odbornou péčí, ale i lidským přístupem a přátelským popovídáním. V neposlední ředě bych určitě chtěla moc poděkovat sestřičce Šárce, která mamince svým pohotovým zásahem doslova zachránila život. Šárko děkuji Vám, že umíte být milá a citlivá, ale zároveň i nekompromisní, pokud je to v zájmu pacienta. Děkuji!!! Pochybuji, že existují i jiné sestry, které by byly ochotné jet s pacientem k lékaři, aby se ujistily, že svou práci dělají dobře a odborně. Jste prostě parta bezva sestřiček, která navzdory svým osobním strastem jede na maximum a pacient je pro ně na prvním místě. Proto ještě jednou velký dík Vám všem. S pozdravem, Martina Ch.

Advantis Medical Logo

Eva Ch.

Chtěla bych tímto moc poděkovat sestřičkám Janě H. a Míše K. za péči a pomoc s paní Věrou K.. Je jí 90.let. Po jejím návratu z nemocnice mi jejich rady a jednání velice pomohly. A to nejen fyzicky, ale i psychicky zvládat péči o maminku. Ta úplně ožila a na jejich návštěvu se velice těšila. Zvlášť v této době to byla pomoc pro nás obě neskutečná.

Ještě jednou velké díky.

Advantis Medical Logo

Záchranná služba Středočeského kraje

Dobrý den, touto cestou bych chtěla pochválit sestřičky, které byly dne 7. 2. 2023 u paní J. rok narození 1941 v Příbrami, kdy poskytovaly první pomoc, resuscitovaly a pečovaly o paní v průběhu našeho výjezdu. Ač viděly paní poprvé, měly dostatek informací, které nám pomohly. Chovaly se profesionálně a vstřícně. Krásný den a s pozdravem Záchranná služba Středočeského kraje

Advantis Medical Logo

Josef L.

Vážená paní vedoucí, chci jménem svým a mé matky Heleny Lh, nar. 1927 poděkovat sestřičce Katce, která se o moji maminku velice pečlivě a lidsky stará. Není sama, sestřičky se střídají podle dovolených a pod., všechny jsou velmi milé a přátelské, patří jim dík. Především však sestřičce Katce, ta je u maminky nejčastěji a maminka si její péči nemůže vynachválit. Já jako syn/73/ jezdím za maminkou z Ústí n.L. od pátku do neděle, kdy se o ní mohu postarat. Ještě jednou veliké poděkování sestřičce Katce, jejím kolegyním a vám všem ve zdravotnictví, kteří se o nás staráte. Přeji Vám a všem hodně zdraví, pevných nervů a krásné lepší dny. Mjr.PČR v.v. Josef L.

Advantis Medical Logo

Zdeňka K.

Vážená paní Danielo H., chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti za spolupráci při péči o mojí maminku paní Boženu J.. Velmi si vážím této pomoci, zvláště pak té odborné a lidského a citlivého přístupu paní Lenky S., která mi do poslední chvíle maminčina života byla oporou a posilou v mém snažení. Bez této pomoci bych asi byla často bezradná. Přeji vám všem hodně pozitivních chvil při vaší práci, radosti a štěstí v osobním životě, a ještě jednou moc děkuji.

Advantis Medical Logo

Iva K.

Paní Šárka ošetřuje našeho otce, pana Jiřího, který se léčí s bércovými vředy. Mám pocit, že od té doby, co o něj pečuje, se jeho stav velmi zlepšil. Myslím, že je to hlavně tím, že paní Šárka má opravdu velký zájem na tom, aby se pacienti v její péči uzdravovali a nedělá svou práci jen proto, že musí.

Paní Šárku bych hodnotila jako velmi empatickou, obětavou a chápavou osobu, která ví, co dělá a dokáže také dobře poradit. Nechybí ji smysl pro humor a velmi se mi také líbí, jakým způsobem komunikuje s otcem. Oceňuji její upřímnost a smysl pro humor. Myslím, že je to člověk na správném místě. Jsme s ní natolik spokojeni, že jsme ji požádali o opětovnou péči i poté, co k nám docházela jiná zdravotní služba. Vážíme si její práce a přejeme Vám více takových ošetřujících sester. Děkujeme.

S přáním hezkého dne

Advantis Medical Logo

Veronika T.

Dobrý den paní Martino,

jménem Dětského podpůrného a paliativního týmu FNM bych Vám a Vašemu týmu chtěla moc poděkovat za péči o naši pacientku Verunku.

Rodina se ocitla ve velmi těžké situaci, Verunka byla přes rok po nemocnicích a na rehabilitacích a teď, hlavně díky vám, pro ně byl návrat do domácího prostředí o kousek snadnější.

Moc děkuji, že se jim věnujete v takovém rozsahu, jaký potřebují, aby mohli jako rodina nadále dobře fungovat a péči zvládali.

Se srdečným pozdravem

Advantis Medical Logo

Jan a Marie

Dovolte mi, abych touto cestou co nejsrdečněji poděkoval Vám za skvělou starostlivost a všem sestřičkám, které se o mě staraly po mém propuštění z nemocnice do domácí péče. Zvláště potom bych chtěl poděkovat paní Milence, která byla takovým mým andělem strážným, který mě nejen učil znovu dělat první krůčky, ale léčil i otevřenou ránu na choulostivém místě.

Svojí starostlivou péčí mi nejen léčila rány na těle, ale velice mi usnadňovala i nelehký návrat do normálního života, což ve věku 72 let není jednoduché. Jsem velice rád, že jsem to společně s Vámi a paní Milenkou celkem dobře zvládl.

Ještě jednou srdečné díky za vše, co jste pro mě udělaly.

S pozdravem

Advantis Medical Logo

Miroslava G.

Dobrý den,

chtěla bych Vaším prostřednictvím vyjádřit poděkování za obětavou a profesionální péči o mou maminku, paní Jiřinu.

Sestřička Karolína je skvělá, díky jejímu profesionálnímu a zároveň citlivému přístupu se mamky stav velmi zlepšil, na návštěvu p. Karolíny se maminka vždy těší.

Nad rámec svých pracovních povinností je sestřička oporou i mně, kdykoliv ochotně zodpoví všechny mé dotazy ohledně péče o maminku, poradí, názorně ukáže např. měření cukru apod.

Obdivuji pracovní a lidské nasazení p. Karolíny a za to jí patří má úcta a vřelé poděkování.

S pozdravem

Advantis Medical Logo

Irena Č.

Tímto bych si přála poděkovat za provedenou domácí péči Vám, paní Martino, a hlavně Vašemu kolektivu sestřiček. Po čtyřměsíčním léčení v Motolské nemocnici jsem byla od 1. května do současnosti ve Vaší péči. Byla perfektní, obětavá, plná lidskosti a porozumění k potřebám pacienta. Mohu jen doporučit všem nemocným a potřebným klientům Vaši péči.

Se srdečným pozdravem děkuji všem, paní Martině, Mileně, oběma Janám, Lucii a Kateřině. Přeji vám všem mnoho štěstí a úspěchů.

Advantis Medical Logo

Edita P.

Dobrý den paní vrchní sestro, chtěla bych touto cestou vyjádřit veliké poděkování sestřičce Karolíně Š. za profesionální péči, kterou věnovala mé mamince. Při každé návštěvě svými povzbuzujícími slovy vytvořila pohodu a klid, mamince velice pomohla zlepšit pohyblivost a vždy jí svou přítomností vykouzlila úsměv na tváři. Paní Karolína je sestřička na svém místě, skvěle reprezentuje vaši firmu. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Edita P. (dcera paní B., Horoměřice)

Advantis Medical Logo

Kateřina Š.

Chtěla bych zde vyjádřit poděkování za vynikající péči a ochotu udělat pro klienta naprosté maximum "Advantis Medical" z Jablonce n. Nisou. Moje sestra, která je v péči, nebyla v minulosti nikdy spokojená s podobnými institucemi. Nyní spokojená je a na sestřičky se těší. Za pouhé 4 týdny se její stav podstatně zlepšil a to jak zdravotní tak duševní. Díky patří vrchní sestře M.V. a celému jejímu týmu. Jsem Vám vděčná za povzbuzení, optimistický přístup, kreativní nápady, za citlivé rozhovory, ve kterých se hledá nějaké řešení... DĚKUJI, JE HEZKÉ, ŽE JSTE !!

Advantis Medical Logo

J.S., Česká Lípa

Opakovaně využívám služeb Vaší společnosti. V současné době ke mně dochází pí. Lenka M., která je velice sympatická a její odborná rehabilitace mi přináší úlevu. Její milý projev má kladný vliv i na moji psychiku. Jsem velice spokojena. Moc děkuji a přeji Vám i Vašim sestřičkám jen samé úspěchy, pracovní i osobní. J.S

Advantis Medical Logo

Jana N.

Dobrý den, paní Martino, ráda bych Vám tímto způsobem vyjádřila svůj velký dík za dosavadní domácí péči sestřiček Radky, Jitky, ale zejména v první řadě sestry Markéty, která je již od začátku „mojí sestřičkou“. Oceňuji nejen její dokonalý a profesionální přístup, ale i to, že dokáže - tedy nad rámec svých povinností, s pacientem mile pohovořit, je přívětivá, s dobrou náladou. Pro toho, kdo je celý den sám doma, je to někdy jediné živé povzbuzení do dalšího dne. Pokud ve Vašem týmu bude takových Markét více, pak nám pacientům se bude marodit lépe, neřku-li veseleji.

S přáním hodně zdaru ve Vaší obětavé práci zdraví,

Advantis Medical Logo

Jiří N.

Vážení,

jsem od srpna po poměrně těžkém úrazu nohy a následné operaci stále omezený na pohybu. Byla mi proto přidělena zdravotní sestřička paní Jana. Nevím, jak pracovnice vybíráte, ale v tomto případě jste měli šťastnou ruku. Je to velmi milá paní a hlavně ochotná a znalá při poskytování domovní péče. Protože sama odmítá ze skromnosti přijmout jakékoli uznání její práce ode mě, prosím, abyste ji mou pochvalu vyjádřili Vaším prostřednictvím.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem

Advantis Medical Logo

Vlastimila D.

Ráda bych Vám poděkovala za nabídku a zařízení domácí rehabilitační péče. Nevěděla jsem o této možnosti. Vaše nabídka pro mne byla nečekaná a milá - já nemusela nic - všechno jste za mne zařídila Vy a já to uvítala. Již první den po návratu z nemocnice přijela sestřička Jana. Její rady jsou pro mne cenné, cvičení účinné a navíc ochotně a pohotově řeší problémy, které vzniknou. Vážím si její pomoci. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji úspěch ve Vaší práci!

Advantis Medical Logo

Jan a Marie

Dobrý den,

každý den využíváme služeb vaší společnosti prostřednictvím sestřičky Karoliny. S její prací a péčí i chováním jsme velmi spokojeni, její činnost je plně profesionální ale zároveň má i lidský přístup, kterého je v dnešní době tak málo. Pokud se vyskytne nějaký problém, umí si poradit za každých okolností a pro pacienta má vždy vlídné slovo. Tímto chováním určitě přispívá k dobrému jménu a výsledkům Vaší firmy a doufáme, že tento mail přispěje k jejímu kladnému hodnocení.

S pozdravem Vaši pacienti

Advantis Medical Logo

Pavel O.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat sestřičkám z domácí péče za obětavou, každodenní, profesionální péči o moji manželku Boženu ,při její dlouhodobé a stále se zhoršující nemoci. Děkuji za Vaši pomoc, lidský a laskavý přístup a snahu o zlepšení v jejím těžkém stavu. Chtěl bych poděkovat Katce, Klárce, Lucce, Kristýně ...a hlavně uznání za práci Katce, která nás doma navštěvovala nejčastěji a s velkým nasazením a trpělivostí nám všem pomáhala.

Tuto namáhavou práci nemůže dělat každý. Katka je člověk na svém místě a i svými radami nám byla velkou oporou.

Přeji celému Vašemu týmu mnoho pracovních úspěchů, spokojených pacientů a hodně sil při vykonávání této náročné práce.

Chcete napsat vlastní recenzi?

V případě, že vyplňujete kontaktní formulář na našem webu, zpracováváme Vaše osobní údaje. Především Vaše jméno a kontaktní email, který slouží pouze nám pro doručení odpovědi na Váš dotaz.

Všechny informace o zpracovávání osobních údajů zadaných a sledovaných při používání portálu www.advantismedical.cz najdete na tomto odkazu v samostatném článku GDPR.