Reference našich spokojených klientů

Chtěla bych tímto moc poděkovat sestřičkám Janě H. a Míše K. za péči a pomoc s paní Věrou K.. Je jí 90.let. Po jejím návratu z nemocnice my jejich rady a jednání velice pomohly. A to nejen fyzicky, ale i psychicky zvládat péči o maminku. Ta úplně ožila a na jejich návštěvu se velice těšila .Zvlášť v této době to byla pomoc pro nás obě neskutečná.

Ještě jednou velké díky.

Eva Ch.

Tímto bych si přála poděkovat za provedenou domácí péči Vám, paní Martino, a hlavně Vašemu kolektivu sestřiček. Po čtyřměsíčním léčení v Motolské nemocnici jsem byla od 1. května do současnosti ve Vaší péči. Byla perfektní, obětavá, plná lidskosti a porozumění k potřebám pacienta. Mohu jen doporučit všem nemocným a potřebným klientům Vaši péči.

Se srdečným pozdravem děkuji všem, paní Martině, Mileně, oběma Janám, Lucii a Kateřině. Přeji   vám všem mnoho štěstí a úspěchů.

Irena Č.

Paní Šárka ošetřuje našeho otce, pana Jiřího, který se léčí s bércovými vředy. Mám pocit, že od té doby, co o něj pečuje, se jeho stav velmi zlepšil. Myslím, že je to hlavně tím, že paní Šárka má opravdu velký zájem na tom, aby se pacienti v její péči uzdravovali a nedělá svou práci jen proto, že musí.

Paní Šárku bych hodnotila jako velmi empatickou, obětavou a chápavou osobu, která ví, co dělá a dokáže také dobře poradit. Nechybí ji smysl pro humor a velmi se mi také líbí, jakým způsobem komunikuje s otcem. Oceňuji  její upřímnost a smysl pro humor. Myslím, že je to člověk na správném místě. Jsme s ní natolik spokojeni, že jsme jí požádali o opětovnou péči poté, co k nám docházela jiná zdravotní služba. Vážíme si její práce a přejeme Vám více takových ošetřujících sester. Děkujeme.

S přáním hezkého dne

Iva K.

Dobrý den paní Martino,

jménem Dětského podpůrného a paliativního týmu FNM bych Vám a Vašemu týmu chtěla moc poděkovat za péči o naši pacientku Verunku.

Rodina se ocitla ve velmi těžké situaci, Verunka byla přes rok po nemocnicích a na rehabilitacích a teď, hlavně díky vám, pro ně byl návrat do domácího prostředí o kousek snadnější.

Moc děkuji, že se jim věnujete v takovém rozsahu, jaký potřebují, aby mohli jako rodina nadále dobře fungovat a péči zvládali.

Se srdečným pozdravem 

Veronika T.

Dobrý den, paní Martino,  ráda bych Vám tímto způsobem vyjádřila svůj velký dík za dosavadní domácí péči sestřiček   Radky, Jitky, ale zejména  v první řadě sestry Markéty, která je již od začátku „mojí sestřičkou“. Oceňuji nejen její dokonalý a profesionální přístup ale i to, že dokáže- tedy nad rámec svých povinností-, s pacientem mile pohovořit, je přívětivá, s dobrou náladou. Pro toho kdo je celý den sám doma je to někdy jediné živé povzbuzení do dalšího dne. Pokud ve Vašem týmu bude takových Markét více, pak nám pacientům se bude marodit lépe, neřku-li veseleji.

S přáním hodně zdaru ve Vaší obětavé práci zdraví

Jana N.

Vážení,

 jsem od srpna po poměrně těžkém úrazu nohy a následné operaci stále omezený na pohybu. Byla mi proto předělená zdravotní sestřička paní Jana. Nevím, jak pracovnice vybíráte, ale v tomto případě jste měli šťastnou ruku. Je to velmi milá paní a hlavně ochotná a znalá při poskytování domovní péče. Protože sama odmítá za skromnosti přijmout  jakékoli uznání její práce ode mě, prosím, abyste ji mou pochvalu vyjádřili Vaším prostřednictvím. 

 Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem.

Jiří N.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat sestřičkám z domácí péče za obětavou, každodenní, profesionální  péči o moji manželku Boženu ,při její dlouhodobé a stále se zhoršující nemoci. Děkuji za Vaši pomoc, Lidský a Laskavý přístup a snahu o zlepšení v jejím těžkém stavu. Chtěl bych poděkovat Katce, Klárce, Lucce, Kristýně ...a hlavně uznání za práci Katce, která nás doma navštěvovala nejčastěji a s velkým nasazením a trpělivostí nám všem pomáhala.

Tuto namáhavou práci nemůže dělat každý. Katka je člověk na svém místě a i svými radami nám byla velkou oporou.

Přeji celému  Vašemu týmu mnoho pracovních  úspěchů, spokojených pacientů a hodně sil při vykonávání této náročné práce.

Pavel O.

Dobrý den,

každý den využíváme služeb vaší společnosti prostřednictvím sestřičky Karoliny. S její prací a péčí i chováním jsme velmi spokojeni, její  činnost je plně profesionální ale zároveň má i lidský přístup, kterého je v dnešní době tak málo. Pokud se vyskytne nějaký problém, umí si poradit za každých okolností a pro pacienta má vždy vlídné slovo. Tímto chováním určitě přispívá k dobrému jménu a výsledků  vaší firmy a doufáme, že tento mail přispěje k jejímu kladnému hodnocení.

S pozdravem Vaši pacienti

Jan a Marie

Ráda bych Vám poděkovala za nabídku a zařízení domácí rehabilitační péče. Nevěděla jsem o této  možnosti. Vaše nabídka pro mne byla nečekaná a milá - já nemusela nic - všechno jste za mne zařídila Vy  a já to uvítala. Již první den po návratu z nemocnice přijela sestřička Jana. Její rady jsou pro mne cenné, cvičení účinné a navíc ochotně a pohotově řeší problémy, které vzniknou. Vážím si její pomoci.  Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji úspěch ve Vaší práci!  

Vlastimila D.

Dobrý den,

chtěla bych Vaším prostřednictvím vyjádřit poděkování za obětavou a profesionální péči o mou maminku, p. Jiřinu.

Sestřička Karolína je skvělá, díky jejímu profesionálnímu a zároveň citlivému přístupu se mamky stav velmi zlepšil, na návštěvu p. Karolíny se maminka vždy těší.

Nad rámec svých pracovních povinností je sestřička oporou i mě, kdykoliv ochotně zodpoví všechny mé dotazy ohledně péče o maminku, poradí, názorně ukáže např. měření cukru apod.

Obdivuji pracovní a lidské nasazení p. Karolíny a za to jí patří má úcta a vřelé poděkování.

S pozdravem

Miroslava G.

Dovolte mi, abych touto cestou co nejsrdečněji poděkoval Vám za skvělou starostlivost a všem sestřičkám, které se o mě staraly po mém propuštění z nemocnice do domácí péče. Zvláště potom bych chtěl poděkovat paní Milence, která byla takovým mým andělem strážným, který mě nejen učil znovu dělat první krůčky, ale léčil i otevřenou ránu na choulostivém místě.

Svojí starostlivou péčí mi nejen léčila rány na těle, ale velice mi usnadňovala i nelehký návrat do normálního života, což ve věku 72 let není jednoduché. Jsem velice rád, že jsem to společně s Vámi a  paní Milenkou  celkem dobře zvládl.

Ještě jednou srdečné díky za vše, co  jste pro mě udělaly.

S pozdravem 

Jan a Marie
 

Domácí zdravotní péče je nejlepší způsob, jak stonat doma.

© Copyright ADVANTIS MEDICAL s.r.o.

Vytvořeno agenturou NAUSUS